fbpx
22/09/2016

Заміська нерухомість під Києвом

Заміська нерухомість у всьому світі користується надзвичайним попитом серед забезпечених людей. Або тих, кого в народі називають “середнім класом +”.

Свіже повітря, відсутність міського ритму, зелені масиви – це головні “пам’ятки” таун хаусів, які в останні роки складають активну конкуренцію своїм меншим “квартирним друзям”.

Купити будинок під Києвом мріє приблизно кожен третій житель столиці. А де є попит, як відомо, і пропозиція не змусить себе чекати. Власне, нерухомість в стилі “таун хаус” в основному “окупувала” земельні ділянки, розташовані під містом Київ та іншими великими українськими населеними (Одеса, Харків, Львів, Дніпропетровськ).

За даними ріелторів, не дивлячись на загальну кризу в державі, попит на котеджні містечка в Україні стрімко зростає. Метою купити будинок під Києвом з кожним роком задається все більше мешканців столиці та області. І хоча пропозиція ринку перевищує реальний попит на відсотків 30-40%, все ж рівень попиту на таунхаус сьогодні на порядок вище, ніж був в країні в 2011-2014 роках.

Якщо говорити про причини бурхливого розвитку ринку котеджних містечок, то очевидним є перенаселеність столиці, перевага вторинного житла на ринку і “кусають” ціни квартир в новобудовах.

Також не останню роль відіграє фактор поганої екології в місті і відсутні кількість зелених зон для сімейного відпочинку.

Багато, вивчаючи заміську нерухомість, задаються питанням, а в чому різниця між дачею і тим же коттежем.

Можливо, Ви не відразу знайдете традиційних “10 відмінностей”, але вони все ж є.

Таун хаус, наприклад, розташований поблизу с великим містом, в місцевості, де є вся необхідна для нормального життя інфраструктура і лінії комунікації. До того ж сучасні котеджі мають розумні планування, паркомісця, дитячі майданчики і невеликі земельні ділянки у дворі, які є відмінним майданчиком для реалізації “проектів” ландшафтного дизайну.

Власне, цими всіма перевагами і продиктовано бажання мільйонів жителів столиці купити заміська нерухомість під Києвом.