fbpx
23/09/2016

Заміський будинок під Києвом

Купили заміський будинок і не знаєте, якого стилю в дизайні віддати беззастережну перевагу? Оформлення квартири в таунхаусі, безумовно, має свої особливості, які продиктовані специфікою забудови.

Як показує практика, продаж будинків орієнтована на заможних і вишукувальних клієнтів, які люблять експериментувати зі стилістичними рішеннями. Чимала площа таунхауса дозволяє сміливо реалізовувати багато дизайнерських затії. При чому заміський будинок не обов’язково повинен бути витриманий в єдиній стилістиці. Тут є простір для художнього розмаху. Головне, щоб він влаштовував всіх членів сім’ї.

Під дахом таунхауса дуже гармонійно можуть уживатися стилі хай-тек, скандинавський, прованс, арт-деко. Але самостійно краще не експериментувати, щоб уникнути “дизайнерського борщу” і несмаку в будинку. Довірте професіоналові складання загальної концепції інтер’єру, в якій кожна кімната буде індивідуальною в художньому плані і гармоніювати з іншим простором.

Заміський будинок ще цікавий тим, що його інтер’єр може включати досить суперечливі стилістичні деталі.

При грамотному підході ультрамодний хай-тек може елегантно вписується в традиційну класику, а старовинний рояль може стильно “поєднатися” з плазмовим екраном. Дизайнери люблять оформляти таунхауси, так тут є де “розгулятися” їх творчої фантазії. Важливо, щоб всі втілювані стилістичні ідеї були наперед обумовлені і створювали господареві простору тільки приємні емоції і райдужні асоціації.

Якщо Вас цікавить продаж будинків під Києвом, звертайтеся до надійного забудовника “Welldom”. Ви можете купити житло, які пропонує компанія, поєднують мрію про затишну заміського життя, розвинену інфраструктуру і якісні сучасні технологи.

Ви не знаєте де придбати таунхаус Вишневе? Продаж будинків здійснюється за адресою: Київська область, Вишневе, вул. Київська, 8, та за телефонами: (044) 503-71-87, (098) 600-22-52.