fbpx
22/01/2018

Житло для великої родини – думка експертів

Сьогодні на ринку представлені таунхауси на будь-який смак – це можуть бути невеликі двоповерхові будинки, розділені на 5 або 12 секцій.

Крім цього, можна зустріти триповерхові споруди преміум-класу. Особливість такого житла, як таунхаус полягає в тому, що за оптимальну ціну Ви отримуєте своє приватне житло в столиці. Кожна окрема секція має свого власника. Господарі стають власниками немаленьких квадратних метрів – найчастіше від 150 до 300. Як відзначають фахівці, цінова політика на ринку визначається територіальної расположенностью житла, якості використовуваних забудовником матеріалів, квадратури заміської нерухомості.

Дізнатися будинок, серед маси інших представників ринку допоможе вертикальне планування будинку. Зазначається, що національні заміські будинки мало чим відрізняється від своїх європейських та американських побратимів. Як правило, на площі першого поверху розташовується вітальня, кухня і невеликі різні господарські приміщення. Другий, або третій поверх займають кімнати – дитяча та батьків, кабінет, санвузол. Що примітно, таунхауси, які найчастіше розташовані за містом, надають можливість власникам автотранспорту безкоштовно залишати його у власному дворі. А ще, саме будинки такого типу мають невеликі мансарди, які стануть улюбленим місцем відпочинку всієї родини.

Ремонт в будинку теж стане більш бюджетним варіантом, в приватному будинку.
Важливо розуміти, що варто віддавати перевагу надійним забудовникам, які здатні гарантувати видачу документів особисто кожному мешканцю. Сьогодні забудовники, в силу популярності таунхаусів, можуть завищувати ціну на такий вид житла, тому слід бути гранично уважним при виборі такого житла.

Не завадить порівняти пропозиції і віддати перевагу ідеального варіанту.