fbpx
6/03/2018

Життя в таунхаусі на прикладі однієї щасливої сім’ї

Немає нічого неможливого – якщо в твоїй голові зріє мрія. Дуже часто буває так, що для дружної сім’ї з двох чоловік цілком вистачає квартири. Але от коли сім’я зростає – з’являються діти – без додаткового простору не обійтися. Як стверджують медики, діти, які у віці активного розвитку як можна більше рухаються, роблячи це на свіжому повітрі, зростають не просто фізично здоровими, але і психічно. Що й казати, в певний час діти починають шукати собі вірного друга і просять у батьків завести домашню тварину – собаку або кішку. Але реалізувати дитячу мрію в міській малогабаритній квартирі, найчастіше, нереально. Питання розширення своїх квадратних метрів став і перед сім’єю Ярославських.

Коли ви зрозуміли, що настав час відмовитися від життя в квартирі?
Все почалося з того, що ми дізналися про щасливу подію – про вагітність. Перший дзвіночок про зміну тісної житла прийшов відразу з радісною новиною. Але ось уже перше УЗД розставило все по своїх місцях. Почувши, що в нашій сім’ї з’явиться двійня, ми судорожно почали шукати підходящий варіант житла для великої родини. Тим більше, що до народження дітей наше гніздечко вже повинно бути облаштовано – створений затишок і комфортна обстановка.

Ваш вибір припав на приватний будинок, так чому ж у підсумку ви придбали таунхаус?
Так, дійсно спочатку ми доглядали будинок в межах міста або поблизу знаходяться районі. Навіть кілька пропозицій встигли подивитися. Але ціна дуже кусалася, так і розуміння того, що діти будуть забирати багато часу, і на догляд за досить великою прибудинковою територією часу не залишиться насторожувало. Пошуки тривали, а часу до народження діток залишалося все менше. Повертаючись з чергових “оглядин” ми побачили таунхаус, що в селі Софіївська Борщагівка. Зупинилися, записали номер телефону забудовника. Вже при спілкуванні з представником будівельної компанії ми захотіли жити в будинку – тут застосовані сучасні стандарти енергозберігаючих технологій, індивідуально підключені електрика і газ. Коли ж ми вперше ступили на поріг квартири в таунхаусі, всі сумніви і зовсім зникли – тут вам і затишний дворик, де діти зможуть грати, паркінг, розвинена інфраструктура. Тим більше, що ціна приємно здивувала. Ми отримали свій власний будинок, при цьому добре заощадивши сімейний бюджет.

Сьогодні ви вже повноправні жителі таунхауса Welldom, які переваги подібної заміського життя для себе відкрили?
Варто зауважити, що місце для будівництва таунхауса обрано максимально комфортне. Якщо потрібно дістатися до столиці, ми з легкістю можемо це зробити витративши трохи часу на дорогу. Разом з тим, у своєму домі ми як у фортеці. Вдалині від міської суєти ростуть діти, охоче гуляючи на галявині нашого двору. Якщо б сьогодні молода сім’я запитала мене який тип житла вибрати, я б не замислюючись порекомендувала таунхаус.